uzsakymas@agapics.lt
+370 699 76161
Paskyra
Prisijungti
Krepšelis
0.00 €

Prijuostė vaikų kūrybai Mini Kids

11.19 €

Crayola MINI KIDS – ypatinga kolekcija sukurta patiems mažiausiems!

Suteikite savo mažąjam menininkui laisvę pešti, tapyti ir kurti su Crayola kūrybos prijuoste vaikams! Tai paprastas būdas apsaugoti vaiko drabužius bei odą nuo išsitepimo, tad jie gali mėgautis veikla su flomasteriais, žymekliais, guašu, akvarele, blizgančiais klijais ar bet kuria kita kūrybos priemone! 

Linksma ir spalvinga prijuostė turi ilgas rankoves ir elastingus rankogalius, apsaugančius rankas nuo dažų nutekėjimo ir išsitepliojimo, o ilgas prijuostės priekis užtikrins švarą pilvo srityje. Kibūs (velcro) lipdukai leidžia reguliuoti prijuostės dydį.

Nešvarią prijuostę nuplaukite šaltu vandeniu ar drėgna šluoste ir ji bus paruošta sekančiam naudojimui!  

Iškote dovanos mažam vaikui? Puikus rinkinys – prijuostė vaikų kūrybai ir piešimo pirštais dažų rinkinys! (parduodama atskirai)

 

•  Tinka naudoti vaikams nuo 1 metų!

• Naudojantis priemonėmis, vaikams būtina suaugusiųjų priežiūra!

 

Sveiki atvykę į spalvingą „Crayola“ pasaulį, kuriame vaizduotė neturi ribų!

Visame pasaulyje žinoma ir mylima kompanija skleidžia spalvų magiją jau daugiau nei šimtą metų.  „Crayola“, išsiskiriantys ryškių kreidelių, flomasterių ir kitų meno reikmenų asortimentu, yra ne tik prekės ženklas – tai kūrybiškumo ir įkvėpimo šaltinis ir vaikams, ir suaugusiems.

Pasinerkite į spalvų pasaulį ir atraskite magiją, dėl kurios „Crayola“ įsitvirtino kaip mylimas ir patikimas prekės ženklas, perduodantis įkvėpimą iš kartos į kartą.

Kiekis
1

Prekę pristatysime
per 2-5 d.d.

crayola, prijuostė, minikids, mini kids
Sutinku
Uždaryti