uzsakymas@agapics.lt
+370 699 76161
Paskyra
Prisijungti
Krepšelis
0.00 €

Apie mus

Ar jums patinka gauti linkėjimais nuspalvintus atvirukus? Ar maloniai nustembate skaitydami jums adresuotą kvietimą? Ar jūsų širdis iš džiaugsmo suspurda gavus ranka rašytą draugo laišką? Ar jaučiatės dar labiau pakylėti, kai sulaukiate originaliai supakuotos dovanos, kurią dekoracijomis ir balionais išpuoštoje šventėje įteikia artimieji? Tikime, kad į daugelį klausimų, kaip ir mes, atsakėte TAIP. Juk kiekvienas tikisi to paties – net mažiausiose detalėse įprasminto nuoširdaus dėmesio, kuris ateityje šildytų prisiminimais.

Apie mus

„Agapics” vertina tikrumą. Tai, kas dėmesingai užrašyta ranka ir kruopščiai sukurta pačių. Mūsų tikslas – priminti, kad laimė yra kiekvieno mūsų rankose. Užrašyta, palinkėta, supakuota ir įteikta sau bei kitiems, su polėkiu ir drąsa reikšti savo jausmus bei norus.
Nors didžiąją mūsų asortimento dalį sudaro atvirukai, dovanų pakavimo priemonės, lipdukai bei kanceliarinės prekės, nepamirštame ir jūsų saugumo bei pomėgių – pasirūpiname atšvaitais, reflektoriais ir ne tik.
Itin vertiname partnerystę su kiekvienu savo klientu visoje šalyje – nuo mažų, jaukių parduotuvėlių iki didelių mažmeninių prekybos įmonių, knygynų, gėlių parduotuvių bei pašto skyrių.
Savo gaminius kuriame bendradarbiaudami su menininkais ir rašytojais, organizuojame gamybą, pristatymą į parduotuves, pateikiame gaminių išdėstymo prekybos vietose sprendimus bei konsultuojame visais su pardavimais susijusiais klausimais.

Mūsų vertybės

Augimas
Laikas
Darni visuma neįsivaizduojama be mažų detalių
Atsidavimas
Tvirtas ryšys

Mūsų istorija

„Agapics“ yra 1922 m. įkurtos „Paletti“ įmonės įpėdinis. Tuo metu vos 16–os sulaukęs E. J. Laakso, netikėtai tapęs šeimos galva, ėmėsi atvirukų prekybos. Eidamas iš namų į namus, kantriai pardavinėdamas ir taupydamas uždirbtus pinigus, po kurio laiko jis atidarė pirmąją savo parduotuvėlę Hamenlina mieste, Suomijoje.
E.J. Laakso suprato, kad akį traukiantys gaminiai, kurie žmonėms kelia ypatingas emocijas, sukuria didžiausią vertę. Visa širdimi ir siela paniręs į „Paletti“ plėtrą jis ėmėsi bendradarbiavimo su suomių ir švedų menininkais bei mokėsi iš šios srities geriausiųjų visoje Europoje. Įmonė sėkmingai augo, o vėliau Laakso perdavė sukauptas žinias ir patirtį kitoms „Paletti“ kartoms.
Sėkmės įstoriją tęsė į kitą jūros krantą išgabentas atvirukų pilnas lagaminas, kuris daugeliui virto atradimu. Atrodo, taip būna tik pasakose, tačiau geri dalykai linkę skrieti šviesos greičiu, tad 1991 m. buvo įkurtas „Finnish Paletti Group“ bendrovės filialas „Paletti Estonia“ (šiandien „Agapics AS“). 1993 m. įmonė išsiplėtė į Lietuvą ir Latviją (šiandien UAB „Agapics“, „Agapics SIA“).
Šiuo metu, pasikeitus keturioms kartoms, įmonė siūlo sveikinimo atvirukus, dovanų aksesuarus, kanceliarines prekes ir kitą asortimentą.
2020 m. pradžioje prekės ženklo „Paletti“ pavadinimas Baltijos šalyse buvo pakeistas į „Agapics“. Atnaujinus prekės ženklą įmonė įgijo naują pavadinimą ir dizainą, tačiau liko ištikima savo istorijai ir augimo metu išmoktoms pamokoms. Pavadinimas „Agapics“ įkūnija esmines, prieš beveik šimtą metų įkurtos įmonės vertybes: meilę, dėmesį bei dalijimąsi emocijomis. Pavadinime juntamas žodžių žaismas, kuris apjungia graikišką žodį „meilė“ ir žodį, kuris išvertus į lietuvių kalbą reiškia paveikslėlius.
Šiandien įmonė „Agapics“ yra pasiruošusi tęsti savo veiklą, būti pažangia, novatoriška ir smalsia, plėsti savo gaminių asortimentą bei judėti naujomis kryptimis – ryžtingai, atsakingai, vedina ne tik idėjų, bet ir širdies.
Sutinku
Uždaryti